Льов очаква Германия да е във върхова форма за важните мачове

Селекционерът на световните шампиони планира да включи в тренировките и по-млади футболисти

Отборът на Германия ще е в най-добрата си форма за решителните срещи от квалификациите за Евро 2016, каза селекционерът Йоахим Льов. На световните шампиони им предстоят вторите  мачове със съперниците в група D.

"Ще имаме контрола със САЩ през лятото и ще опитаме някои неща. След това нашите сили ще бъдат съсредоточени върху мачовете през септември, октомври и ноември", каза Льов.

По думите му опитът от миналото сочи, че в тази част от квалификациите отборът се представя най-силно. "Тогава ще имаме възможност да бъдем заедно по-дълго време. Имаме опит, който ни помага да бъдем по-силни през второто полувреме", добави селекционерът.

Германците победиха с 2:0 Грузия в квалификационна среща. Бундестимът допусна изненадващи резултати в предишните си мачове и в момента е втори с десет точки, с колкото е и третият Шотландия. Начело е Полша с 11, а четвъртият Ирландия има осем.

Льов каза, че в края на годината може да включи в тренировките по-млади футболисти.