Легендата на английския футбол Гари Линекер ще си изпати заради необмислен бас във виртуалното пространство. Той ще трябва да си продупчи и двете уши.

Бившият футболист обяви в профила си в Туитър на почивката на мача между Реал Мадрид и Байерн, че ще стори това, ако до края няма повече голове.

Цели 45 минути двата тима пропуснаха да променят резултата и сега Линекер ще трябва да си продупчи ушите. Той обеща да го направи, като вкара и доза хумор.

"Големите ми уши ще страдат заради голямата ми уста. Може ли някой да попита Гарет Бейл в интервютата след мача какъв е номерът на личния му ушен лекар", написа Линекер.

Феновете също не спестиха пиперливи закачки с бившия футболист и се включиха в хумористичния тон.

"Гари, поискай от Хауърд Уеб поне да ти плати операцията. Можеше да даде 1-2 дузпи, за да те спаси", пише един от феновете, а всички публикации са в подобен шеговит тон.